BILLA Kreditní karta


CO VÁM BILLA KREDITNÍ KARTA OD RAIFFEISENBANK NABÍZÍ?

Zažádat o BILLA kreditní kartu online

BILLA kreditní karta od Raiffeisenbank vám nabízí spojení všech výhod BILLA clubu a zároveň dalších výhod BILLA kreditní karty. Touto kartou můžete platit své nákupy ve všech 204 prodejnách BILLA v ČR a ušetřit tak 3%. Díky čárovému kódu na zadní straně karty zároveň sbíráte BILLA body, které můžete proměnit za nákupy v BILLE se slevou až 75% a za slevu u partnerů BILLA Bonus clubu. Zažádat o BILLA kreditní kartu online

VÝHODY KARTY

  • Všechny výhody BILLA clubu (stejné jako Rodinná či Osobní karta)
  • Bonus 3% z ceny nákupů v prodejnách  BILLA v ČR.
  • Bonus 1% z ceny všech ostatních nákupů v ČR i v zahraničí.
  • Vrácení měsíčního poplatku za vedení kreditní karty při jejím aktivním používání po celou dobu platnosti karty.

PARAMETRY KARTY

  • Vysoký kreditní limit - můžete získat peněžní prostředky ve výši až trojnásobku Vaší čisté měsíční mzdy.
  • Bezúročné období až 55 dní.
  • Bezkontaktní technologie pro rychlé platby.
  • BILLA kreditní karta je vybavena bezkontaktní technologií pro rychlé, pohodlné a bezpečné platby. Nákupy do 500 Kč lze zaplatit pouhým přiložením karty k platebnímu terminálu na všech pokladnách v BILLA, ale i u ostatních obchodníků.
  • Možnost rozložení ceny zájezdu od ITS BILLA TRAVEL zaplaceného BILLA kreditní kartou do splátek s dobou splatnosti 3 měsíce za zvýhodněných podmínek v programu „Zvýhodněný Nákup na splátky“.

ZVÝHODNĚNÝ NÁKUP NA SPLÁTKY

Provede-li klient BILLA kreditní kartou platbu za zboží a služby společnosti ITS BILLA TRAVEL ve výši 2 000 Kč či vyšší, může klient požádat prostřednictvím Infolinky Raiffeisenbank o zařazení této kartové transakce do splátkového programu typu Nákup na splátky na dobu 3 měsíců za zvýhodněných úrokových podmínek. Banka a klient se mohou dohodnout i na nižší částce či jiném počtu měsíčních splátek pro zařazení kartové transakce do zvýhodněného Nákupu na splátky dle tohoto odstavce.

PREMIUM RB Club

Slevy až 25 % u partnerů programu PREMIUM RB Club, Pří platbě Billa kreditní kartou  získáváte automaticky výhody a slevy u stovek partnerů z oblasti módy, sportu, cestování, gastronomie a mnoha dalších.

ŽÁDOST O KARTU NA 800 900 900

Na bezplatné telefonní lince 800 900 900 nebo na www.rb.cz/osobni získáte bližší informace o BILLA kreditní kartě i o podmínkách a pravidlech jejího bezpečného a zodpovědného používání.