15. 9. 2015, BILLA ČR, Česko mění nádobí - a pro nové míří do BILLY


Společnost BILLA Česká republika věnuje velkou pozornost přáním svých zákazníků. Po úspěšných věrnostních kampaních, přinášejících radost primárně našim nejmenším, nyní obrací svou pozornost k dospělým milovníkům kvalitních a čerstvých potravin. Od 16. září bude možné směnit body získané za nákupy za exkluzivní stolní nádobí a příbory značky Alessi. Design, kvalita materiálů a zpracování se snoubí v kolekci špičkových výrobků pocházejících ze slunné Itálie, země gurmána Giuseppeho – šéfkuchaře BILLA. Kampaň je plánována na celých 20 týdnů, od 16. září až do 2. února 2016. Doprovodí ji série televizních spotů.

„Vždy se snažíme reagovat na potřeby a přání našich zákazníků, abychom jim mohli zprostředkovat další zážitek spojený s nakupováním. BILLA si zakládá na kvalitě svého sortimentu, proto se spojení s proslulou značkou Alessi přímo nabízí. Věřím tedy, že naši zákazníci ocení výjimečnou kvalitu a design nádobí Alessi, které budou nyní moci díky nasbíraným bodům získat za výhodnou cenu,” vysvětluje podstatu nové kampaně Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA.

 

Hrací karta a sběr bodů za hodnotu nákupů

A jaký bude systém nové věrnostní kampaně? Pravidla budou podobná jako v předchozích případech. Základem je hrací karta, na kterou se vlepují body. Při nákupu v supermarketu BILLA dostane zákazník u pokladny za každých 200 korun jeden bod, který si vlepí na kartu. Když získá potřebný počet bodů (záleží na tom, o jaké nádobí má zájem), odevzdá vyplněnou kartičku u pokladny a na jejím základě získá buď zdarma, nebo za doplatek požadované nádobí.

 

Bonusem pro zákazníky je také speciální microsite www.ceskomeninadobi.cz, kde najdou nejen přehledně vysvětlený systému sběru bodů a bodovou hodnotu jednotlivých typů nádobí, ale každý týden budou mít k dispozici také inspirativní recept.

 

Italský design přímo na váš stůl

Stolní nádobí Alessi La Bella Tavola, v překladu „krásný stůl“, se zrodilo v roce 1993 z rukou legendy italského designu Ettora Sottsasse. Robustní a přitom elegantní nádobí je vyrobeno z porcelánu „bone china“ světle krémové barvy. Tuto barvu podtrhuje čistá glazura pálená při 1 200 °C. Snadno se tedy kombinuje s barevnými ubrusy a dekoracemi a dává maximálně vyniknout servírovaným pokrmům.

 

Ozdobou každého prostřeného stolu budou i příbory Alessi Nuovo Milano. Jejich autorem je rovněž Ettore Sottsass. Příbory mají esteticky zaoblený kovový vzhled. Jsou vyrobeny ze směsi chromu, který jim propůjčuje odolnost a tvrdost, a niklu, díky němuž se oslnivě lesknou. Dokonale vyvážené rukojeti a ergonomické tvarování usnadňují jejich pohodlné používání.

 

Značka Alessi je synonymem italského designu. A díky nákupům v BILLE si ji nyní může dopřát každý.