16. 8. 2017, BILLA ČR, BILLA otevírá novou prodejnu v Českém Brodě


Bohatý výběr potravin a výrobků od lokálních dodavatelů
Již 215. supermarket BILLA v ČR
Nová pracovní místa pro region

Široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů, regionálních výrobků a specialit nabízí nový supermarket BILLA, který se dnes otevírá v Českém Brodě v ulici Jana Kouly. Díky moderní prodejní ploše vybavené LED osvětlením a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy se řadí mezi jednu z nejmodernějších prodejen BILLA. S tímto supermarketem BILLA provozuje celkem 215 prodejen v České republice.

Nový moderní supermarket BILLA dnes poprvé otevírá své dveře obyvatelům Českého Brodu na adrese Jana Kouly 445. Nabídne jim rozsáhlý sortiment kvalitních produktů na prodejní ploše více než 900 m2. Bezproblémové nakupování v supermarketu zajistí několik řad parkovacích míst pro automobily. V den slavnostního otevření čeká zákazníky řada akcí a slev. Ke každému nákupu dostanou darem nákupní tašku a při nákupu nad 500 Kč také láhev vína zdarma.

„V novém supermarketu BILLA v Českém Brodě čeká na zákazníky široká škála produktů z celého Česka i speciality a výrobky přímo z okolí Českého Brodu a Středočeského kraje,“ uvádí generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka.„Vytvořením nových prodejních možností pro místní dodavatele a výrobce a novou nabídkou několika desítek pracovních míst přispíváme ke spokojenosti místních obyvatel a prosperitě kraje,“ dodává Jaroslaw Szczypka.

Nový supermarket BILLA je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod.

Billa nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují 75 % celkového sortimentu. Zákazníci si mohou vybrat z široké škály čerstvého ovoce a zeleniny, čerstvého masa, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se také mohou těšit na denní rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva.

Výhody pro členy BILLA Bonus Club
Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu v Českém Brodě získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až 50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma do svých poštovních schránek oblíbený časopis BILLA Gusto.

Bohatý výběr produktů vlastních značek BILLA
Pod značkou BILLA si mohou zákazníci vybrat z vysoce kvalitních potravin za příznivou cenu. Čerstvé maso výhradně z českých chovů zaručuje značka Vocílka. České tradiční ovoce a zeleninu nabízí značka Česká farma. Spořiví zákazníci se mohou spolehnout na produkty značky Clever. Saláty, obložené bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. A značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány.

BILLA podporuje české dodavatele
Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny.