18. 11. 2015, BILLA ČR, BILLA představuje exkluzivní privátní značku BILLA Premium


Společnost BILLA Česká republika dlouhodobě staví svou filozofii na bohaté nabídce kvalitních a čerstvých potravin. Stále více zákazníků navíc vyhledává opravdu špičkovou kvalitu. Společnost BILLA se proto rozhodla připravit zcela novou řadu vysoce kvalitních potravin za příznivé ceny. Již nyní naleznou zákazníci v BILLE kromě stávajícího portfolia privátních značek také exkluzivní novinku - produkty BILLA Premium.

„Nová privátní značka BILLA Premium cílí na velmi náročné zákazníky, kteří vyhledávají výjimečné gurmánské zážitky. Samozřejmostí je vysoká kvalita těchto produktů. Jistě potěší i příznivá cena. Díky BILLA Premium můžeme nabídnout špičkovou kvalitu opravdu pro každého,“ přibližuje novou privátní řadu generální ředitel společnosti BILLA Jaroslaw Szczypka. Kvalitní a propracovaný je i samotný obal produktů BILLA Premium. Balení je navrženo tak, aby výrobek působil vždy dobře na svátečním stole.

Pod značkou BILLA Premium zákazníci naleznou potraviny velmi vysoké kvality. Nabídka prémiových produktů začíná v oddělení ovoce a zeleniny. Krásně rudá jablka Red Chief, zralé avokádo či mango, kiwi nebo šťavnatá hruška Abate. Následuje široký výběr pochutin – belgické máslové sušenky, pralinky, sušené ovoce v hořké čokoládě, dezerty ve skle či mražené dorty. Nechybí divoká rýže, extra panenský olivový olej, krevety, sušená šunka, tuňákové filety, polo-sušená rajčata a mnoho dalšího delikátního pro svátečný menu. Na vybraných prodejnách BILLA budou v nabídce také exkluzivní vyzrálé steaky s garantovaným původem - Chuck Tender Steak (USA), Rump Steak (Jižní Amerika), Hovězí vysoká roštěná – Rib Eye (Jižní Amerika), Qeensland Steak (Austrálie).

„Veškeré produkty budou v našich regálech snadno rozpoznatelné díky stylovému černo-zlatému balení, které jim samo o sobě dodává punc luxusu a špičkové kvality, ovšem za velmi příjemnou cenu,“ dodává Jaroslaw Szczypka.

BILLA Premium se zařadí po bok ostatních privátních značek, které společnost BILLA aktuálně nabízí:

 Naše bio zahrnuje vybraný sortiment bio potravin. Jeho výrobci musí být zaregistrováni u Ministerstva zemědělství a kontrolováni zaregistrovanými nezávislými kontrolními institucemi (KEZ, BIOKONT). Jedná se převážně o výrobce na území České republiky. V případě českého výrobce je zaručen původ výrobku ze surovin vypěstovaných v České republice. V letošním roce hned dva výrobky Naše bio vyhrály ve Volbě spotřebitelů - Naše bio sirup z agáve a Naše bio jogurt jablko se skořicí.

 Pro značku BILLA zdejší odborníci pečlivě vybírají kvalitní potraviny. BILLA produkty kvalitativně srovnatelné s brandovými jsou zastoupené ve většině kategorií čerstvých, mražených i trvanlivých výrobků. Čerstvé potraviny jsou tvořeny téměř z 90 % produkty českého původu. Kvalita sortimentu pod privátní značkou BILLA je srovnatelná se zavedenými značkami, ovšem za mnohem příznivější cenu.

 

Čerstvé ovoce a zeleninu od větších i drobných tuzemských pěstitelů v přísně kontrolované kvalitě nabízí značka Česká farma. Jde především o sezónní zboží, jako jsou okurky, rajčata, cibule, česnek, chřest, saláty nebo brambory. V současnosti čítá na 58 položek českého ovoce a zeleniny.

 

Více než kdekoliv jinde se vysoká kvalita a chuť pozná u masa. V případě nákupu čerstvého kuřecího, vepřového i hovězího masa značky Vocílka získává zákazník jistotu skutečně českého původu. BILLA garantuje, že se zvíře v České republice narodilo, bylo zde odchováno a následně i zpracováno.

 Clever je služebně nejstarší privátní značkou společnosti BILLA a zahrnuje široký sortiment potravin a non foodu. Pod touto značkou zákazník najde velkou škálu kvalitních výrobků českých i zahraničních výrobců za velice příznivou cenu, při zachování kvality. O vysoké kvalitě výrobků Clever svědčí řada ocenění, naposledy se piškoty Clever staly vítězem nezávislého testu MF Dnes. Clever je mezinárodní privátní značkou řetězce BILLA a je prodáván ve všech zemích Evropy, kde je řetězec BILLA na trhu etablován.  Chef Menu zahrnuje sortiment hotových jídel, salátů, obložených baget a sendvičů.

 Značka Billa regionálně je určena pro výrobky čistě českého původu a regionálního charakteru. Lokální produkty v BILLE jsou vždy místně, tradičně a historicky spjaty s daným regionem, ve kterém se prodejna nachází. Vyráběny jsou drobnými podnikateli jen v malém objemu. Často se jedná o položky s velkým podílem ruční práce, jejichž recepty se dědí v rodinách z generace na generaci. Jsou vyráběny srdcem lidí, kteří svůj život zasvětili rodinné tradici. Takový produkt zákazníkovi přináší jedinečný zážitek.