1. 10. 2015, BILLA ČR, Již pátá BILLA v Olomouci - nová prodejna BILLA v Olomouci nabízí kvalitní a čerstvé potraviny


Široký výběr produktů, regionální speciality, moderní prodejní plocha s energeticky úspornými zařízeními. To vše nabízí milovníkům kvalitních a čerstvých potravin nový, již pátý supermarket BILLA v Olomouci. Své brány otevřel dnes, tedy 1. října.

Ode dneška se mohou obyvatelé hanácké metropole vypravit do zbrusu nového supermarketu BILLA v Nákupním parku Bělidla, Pavlovická ulice. Na nakupující zde čeká 913 m2 prodejní plochy, na níž naleznou vše, po čem touží srdce skutečných gurmánů. Další z moderních prodejen BILLA v České republice nabízí širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. Obchody BILLA nabízejí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, Naše bio představující řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka nebo značku Clever pro radost z šetření.

Nový obchod je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 to 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00. Zákazníci prodejny mohou pohodlně zaparkovat na některém z 200 míst na přilehlém parkovišti. Nechybí osm parkovací stání vyhrazených pro invalidy a šest rozšířených stání pro rodiny s malými dětmi.

Podpora českých dodavatelů

BILLA nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují ca 75 % sortimentu. Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých producentů, včetně malých lokálních prvovýrobců. A tak i v této prodejně zákazníci naleznou širokou nabídku domácích a regionálních produktů za příjemné ceny.

 

Generální ředitel společnosti BILLA Jaroslaw Szczypka doplňuje: „Jsem hrdý na to, že BILLA podporuje regionální výrobu. Jsme si vědomi jejího nesporného významu - nejen že podporuje prosperitu kraje, ale vytváří také nová pracovní místa pro obyvatele této země.“

 

25 nově vytvořených pracovních míst pro region

„Nový supermarket BILLA nepřichází pouze s bohatou nabídkou produktů, ale zároveň můžeme díky němu vytvořit 25 pracovních míst,“ vysvětluje generální ředitel BILLA Jaroslaw Szczypka a doplňuje: „Jsem si jist, že náš tým brzy přesvědčí místní obyvatele o skvělé nabídce kvalitních produktů za příznivé ceny.“

Úspora energií pro lepší životní prostředí

BILLA se zaměřuje na ochranu životního prostředí a ovzduší. BILLA je součástí skupiny REWE International AG se sídlem ve Vídni Neudorfu. Mateřská společnost se zavázala být nápomocna při plnění cílů v oblasti ochrany prostředí definované EU, k nimž se Rakousko připojilo. Také v České republice se BILLA soustředí na úsporu energií, redukci emisí a recyklaci odpadů.

Skvělý výběr, moderní vzhled

Prodejna nabízí ca 8 000 artiklů na prodejní ploše cca 913 m2. Široké uličky a velkorysý prostor kolem pokladen umožňuje pohodlný pohyb po prodejně. Moderní vzhled (například díky použitým materiálům kamene a dřeva) a ladící barvy evokují upřímnost a vzdušnost místa.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a potěšte své blízké kvalitními a čerstvými potravinami z vaší prodejny BILLA!