20. 9. 2017, BILLA ČR, BILLA otevřela již 46. prodejnu v Praze


V ČR jde o již 216. supermarket BILLA Minimálně další 4 prodejny budou otevřeny do konce roku 2017 I zde zákazníci naleznou bohatý výběr potravin a výrobků od lokálních dodavatelů

Nový supermarket BILLA s pořadovým číslem 46. byl včera slavnostně otevřen v pražské Vinoři. Na prodejní ploše 850 m2 nabídne svým zákazníkům široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů, regionálních výrobků nebo místních specialit. Díky moderní prodejní ploše vybavené LED osvětlením a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy se řadí mezi nejmodernější prodejny BILLA v České republice. S nově otevřenou prodejnou provozuje BILLA v ČR celkem 216 prodejen.

Nový supermarket BILLA se otevřel v ulici Mladoboleslavská v Praze na Vinoři. Bude otevřen 7 dní v týdnu, a to od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod. Bezproblémové nakupování v supermarketu zajistí několik řad parkovacích míst pro automobily včetně vyhrazených míst pro lidi se zdravotním postižením a rodiče s dětmi.

„Jsme velice potěšeni, že jsme se více přiblížili zákazníkům, kteří bydlí v severovýchodní části městského obvodu Prahy 9. V novém supermarketu BILLA čeká na zákazníky široká škála produktů z celého Česka i speciality a výrobky od místních dodavatelů. Spolupráce s místními producenty je pro nás velice důležitá. Celých 75 % našeho sortimentu pochází z tuzemska a naším cílem je tento podíl do budoucna ještě zvyšovat,“ uvádí generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka. „Otevíráním nových prodejen nabízíme v této pražské části také několik desítek pracovních míst a to jak na hlavní pracovní poměr, tak částečný úvazek,“ dodává Jaroslaw Szczypka. V sortimentu nově otevřeného supermarketu v Praze-Vinoř naleznou zákazníci širokou paletu čerstvého ovoce a zeleniny, čerstvého masa, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se také mohou těšit na denní rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva.

Výhody pro členy BILLA Bonus Club
Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu v pražské Vinoři získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až 50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma do svých poštovních schránek oblíbený časopis BILLA Gusto.

Bohatý výběr produktů vlastních značek BILLA
Pod značkou BILLA si mohou zákazníci vybrat z vysoce kvalitních potravin za příznivou cenu. Čerstvé maso výhradně z českých chovů zaručuje značka Vocílka. České tradiční ovoce a zeleninu nabízí značka Česká farma. Spořiví zákazníci se mohou spolehnout na produkty značky Clever. Saláty, obložené bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. A značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány.

BILLA podporuje české dodavatele
Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny.