3. 11. 2015, BILLA ČR, Clever piškoty porazily své konkurenty ve velkém testu MF DNES


Na začátku listopadu byl v pravidelné příloze deníku Mladá fronta DNES zveřejněn velký test piškotů[1]. Piškoty privátní značky Clever, které jsou k dostání exkluzivně pouze v prodejnách BILLA, se staly celkovým vítězem s hodnocením 1,6[2]. V testu tak porazily i několikanásobně dražší konkurenty. Clever piškoty pro BILLU vyrábí ve středočeských Voticích společnost Mokate Czech.

„V BILLE velmi důsledně dbáme na kvalitu našich privátních značek a všech dodavatelů. Jsme rádi, že se opakovaně potvrzuje, že vynikající a chutné potraviny lze pořídit i za velmi výhodnou cenu,“ říká generální ředitel společnosti BILLA Jaroslaw Szczypka.

 

Porota složená z laiků i studentů cukrářského oboru pozitivně hodnotila veškeré senzorické ukazatele - vůni, chuť i tvar piškotů. Osvědčily se také při namočení do mléka, kdy stále držely svůj tvar, ale přitom přiměřeně změkly, což je u piškotů žádoucí.

 

Vyrazte proto do své nejbližší prodejny BILLA a přesvědčte se sami, že potraviny prémiové kvality pro vás i vaše blízké naleznete právě zde![1] MF DNES, příloha Test DNES, vydání z 3.11.2015.

[2] V testu bylo hodnoceno celkem 15 vzorků běžně dostupných v obchodech, z nichž jeden pocházel z německého supermarketu.

[3] Testované produkty jsou hodnoceny na škále 1 - 5 (1 je nejlepší).