3. 11. 2015, BILLA ČR, Dolní Chabry se dočkaly kvalitních a čerstvých potravin


Dolní Chabry se dočkaly kvalitních a čerstvých potravin

Široký výběr produktů, regionální speciality, moderní prodejní plocha vybavená energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy. Nový supermarket BILLA v městské části Praha – Dolní Chabry se zařadí mezi nejmodernější obchody BILLA v České republice.

Zítra bude otevřen moderní supermarket BILLA na okraji hlavního města, v městské části Dolní Chabry, ulice k Ďáblicům 1. Na obyvatele této městské čtvrti čeká ca 1000 m2 prodejní plochy, na níž zákazníci naleznou vše, po čem touží srdce skutečných gurmánů. Další z moderních prodejen BILLA v České republice nabízí širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. Obchody BILLA nabízejí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, Naše bio představující řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka, Českou farmu pro tradiční české ovoce a zeleninu nebo značku Clever pro radost z šetření.

Nový obchod je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 to 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00. Zákazníci prodejny mohou pohodlně zaparkovat na některém z 50 parkovacích stání na přilehlém parkovišti.

Podpora českých dodavatelů

BILLA nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují ca 75 % sortimentu. Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých producentů, včetně malých lokálních prvovýrobců. A tak i v této prodejně naleznou zákazníci širokou nabídku domácích a regionálních produktů za příjemné ceny.

 

Nejvíce lokálních produktů našlo své místo v tzv. Regionálním regálu. „Jedná se o klasický čelní regál o šíři jednoho metru a výšce necelých dvou metrů. Regál použitými materiály evokuje český venkov a je doplněn o výrazný propagační prvek - nepřehlédnutelné čelo s motivy české krajiny. Výrobky od lokálních pekařů jsou umístěny ve speciálně označených koších a ostatní výrobky jako mléčné, maso, uzeniny či nápoje lákají zákazníky k nákupu pomocí stylového stopperu. Nakupující vždy spolehlivě pozná, že si vybral produkt z vlastního regionu,‟ vysvětluje Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA.

 

Na své si přijdou nejen milovníci křupavého pečiva, medů, uzeninových výrobků, lokálních pálenek, ale také vyznavači zlatavého moku. Pivní patrioti se například mohou těšit na speciality z Pivovaru Klášter, místní jistě ocení různé druhy regionálního pečiva z  Merhautova pekařství nebo od Jana Hankovce z kolínské pekárny.

 

Jaroslaw Szczypka doplňuje: „Jsem hrdý na to, že BILLA podporuje regionální výrobu. Jsme si vědomi jejího nesporného významu - nejen že podporuje prosperitu kraje, ale vytváří také nová pracovní místa pro obyvatele této země.“

 

25 nově vytvořených pracovních míst pro region

„Nový supermarket BILLA nepřichází pouze s bohatou nabídkou produktů, ale zároveň můžeme díky němu vytvořit 25 pracovních míst,“ vysvětluje generální ředitel BILLA Jaroslaw Szczypka a doplňuje: „Jsem si jist, že náš tým brzy přesvědčí místní obyvatele o skvělé nabídce kvalitních produktů za příznivé ceny.“

Úspora energií pro lepší životní prostředí

BILLA se zaměřuje na ochranu životního prostředí a ovzduší. BILLA je součástí skupiny REWE International AG se sídlem ve Vídni Neudorfu. Mateřská společnost se zavázala být nápomocna při plnění cílů v oblasti ochrany prostředí definované EU, k nimž se Rakousko připojilo. Také v České republice se BILLA soustředí na úsporu energií, redukci emisí a recyklaci odpadů.

Skvělý výběr, moderní vzhled

Prodejna nabízí ca 8 000 artiklů na prodejní ploše necelých 1000 m2. Široké uličky a velkorysý prostor kolem pokladen umožňuje pohodlný pohyb po prodejně. Moderní vzhled (například díky použitým materiálům kamene a dřeva) a ladící barvy evokují upřímnost a vzdušnost místa.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a potěšte své blízké kvalitními a čerstvými potravinami z vaší nové prodejny BILLA!