4. 8. 2015, BILLA ČR, Nová prodejna BILLA v Mníšku pod Brdy nabídne kvalitní a čerstvé potraviny


Široký výběr produktů, regionální speciality, moderní prodejní plocha s energeticky úspornými zařízeními. To vše nabídne milovníkům kvalitních a čerstvých potravin nový supermarket BILLA v Mníšku pod Brdy. Své brány otevře již zítra, tedy 5. srpna. BILLA volbou tohoto místa pokračuje ve snaze posunout zažité vnímání supermarketu jako ryze městského formátu a nabízí svůj sortiment také obyvatelům menších obcí.

Již zítra se mohou obyvatelé středočeského Mníšku pod Brdy vypravit do zbrusu nového supermarketu BILLA v ulici Pražská. Na nakupující zde čeká 852 m2 prodejní plochy, na níž naleznou vše, po čem touží srdce skutečných gurmánů. Další z moderních prodejen BILLA v České republice nabídne širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. Obchody BILLA nabízejí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, Naše bio představující řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka nebo značku Clever pro radost z šetření.

Nový obchod bude otevřen od pondělí do soboty od 7:00 to 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00. Zákazníci prodejny mohou pohodlně zaparkovat na některém z 56 míst na přilehlém parkovišti. Nechybí tři parkovací stání vyhrazená pro invalidy.

Podpora českých dodavatelů

BILLA nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují více než 70 % sortimentu. Společnost BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých producentů, včetně malých lokálních prvovýrobců. A tak i v této prodejně zákazníci naleznou širokou nabídku domácích a regionálních produktů ze Středočeského kraje za příjemné ceny.

Nejvíce lokálních produktů našlo své místo v tzv. Regionálním regálu. „Jedná se o klasický čelní regál o šíři jednoho metru a výšce necelých dvou metrů. Regál použitými materiály evokuje český venkov a je doplněn o výrazný propagační prvek - nepřehlédnutelné čelo s motivy české krajiny. Výrobky od lokálních pekařů jsou umístěny ve speciálně označených koších a ostatní výrobky jako mléčné, maso, uzeniny či nápoje lákají zákazníky k nákupu pomocí stylového stopperu. Nakupující vždy spolehlivě pozná, že si vybral produkt z vlastního regionu,‟ vysvětluje manažerka projektu Daniela Földesi.

Na zákazníky zde čeká skutečně bohatý sortiment čítající více než 80 produktů pocházejících od dvou desítek regionálních výrobců uzenin, piva, pečiva, mléčných výrobků a dalších krajových specialit. Generální ředitel společnosti BILLA Jaroslaw Szczypka doplňuje: „Jsem hrdý na to, že BILLA podporuje regionální výrobu. Jsme si vědomi jejího nesporného významu - nejen že podporuje prosperitu kraje, ale vytváří také nová pracovní místa pro obyvatele této země.“

40 nově vytvořených pracovních míst pro region

„Nový supermarket BILLA nepřichází pouze s bohatou nabídkou produktů, ale zároveň můžeme díky němu vytvořit 40 pracovních míst,“ vysvětluje generální ředitel BILLA Jaroslaw Szczypka a doplňuje: „Jsem si jist, že náš tým brzy přesvědčí místní obyvatele o skvělé nabídce kvalitních produktů za příznivé ceny.“

Úspora energií pro lepší životní prostředí

BILLA se zaměřuje na ochranu životního prostředí a ovzduší. BILLA je součástí skupiny REWE International AG se sídlem ve Vídni Neudorfu. Mateřská společnost se zavázala být nápomocna při plnění cílů v oblasti ochrany prostředí definované EU, k nimž se Rakousko připojilo. Také v České republice se BILLA soustředí na úsporu energií, redukci emisí a recyklaci odpadů.

Skvělý výběr, moderní vzhled

Prodejna nabízí více než 10 000 artiklů na prodejní ploše cca 852 m2. Široké uličky a velkorysý prostor kolem pokladen umožňuje pohodlný pohyb po prodejně. Moderní vzhled (například díky použitým materiálům kamene a dřeva) a ladící barvy evokují upřímnost a vzdušnost místa.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a potěšte své blízké kvalitními a čerstvými potravinami z vaší prodejny BILLA!