6. 4. 2016, BILLA ČR, BILLA představuje novou privátní značku BILLA Easy


Společnost BILLA Česká republika dlouhodobě staví svou filozofii na bohaté nabídce kvalitních a čerstvých potravin. Nová privátní značka BILLA Easy zákazníkům přináší špičkovou kvalitu pro rychlé jídlo v jakoukoliv denní dobu. BILLA Easy zahrnuje širokou nabídku salátů, obložených baget, předvařené zeleniny, sendvičů a hotových jídel, která jsou jednoduše vždy „READY & FRESH“.

BILLA dbá na vysokou kvalitu výchozích surovin a jejich šetrného zpracování v případě hotových jídel. Řada BILLA Easy zákazníkům garantuje, že neobsahuje:

  • přidaná syntetická barviva
  • trans mastné kyseliny
  • geneticky modifikované plodiny
  • kvasnicový extrakt
  • dochucovadla
  • umělá aromata
  • minimum přísad
  • vyšší množství soli


Zákazník si tak může být jist, že si domů vždy odnese kvalitní jídlo, které mu ušetří čas s vlastní přípravou.  Pro pohodlný nákup jsou všechny produkty BILLA Easy umístěny na jednom místě. Tento sortiment se nachází v chladících vitrínách situovaných ihned za úsekem ovoce a zeleniny. 

BILLA Easy je součástí velké rodiny privátních značek, které společnost BILLA aktuálně nabízí:

Pro značku BILLA zdejší odborníci pečlivě vybírají kvalitní potraviny. BILLA produkty jsou kvalitativně srovnatelné s brandovými a jsou zastoupené ve většině kategorií čerstvých, mražených i trvanlivých výrobků. Čerstvé potraviny jsou tvořeny téměř z 90 % produkty českého původu. Kvalita sortimentu pod privátní značkou BILLA je srovnatelná se zavedenými značkami, ovšem za mnohem příznivější cenu. 

Značka BILLA Premium
cílí na velmi náročné zákazníky, kteří vyhledávají výjimečné gurmánské zážitky. Skrývá vysoce kvalitní potraviny za příznivou cenu. Kvalitní a propracovaný je i samotný obal produktů BILLA Premium. Balení je navrženo tak, aby výrobek působil vždy dobře na svátečním stole. Nabídka prémiových produktů začíná v oddělení ovoce a zeleniny. Následuje široký výběr pochutin – belgické máslové sušenky, pralinky, sušené ovoce v hořké čokoládě, dezerty ve skle či mražené dorty. Nechybí divoká rýže, extra panenský olivový olej, krevety, sušená šunka, tuňákové filety, polo-sušená rajčata a mnoho dalšího delikátního pro svátečný menu. 

Naše bio
zahrnuje vybraný sortiment bio potravin. Jeho výrobci musí být zaregistrováni u Ministerstva zemědělství a kontrolováni zaregistrovanými nezávislými kontrolními institucemi (KEZ, BIOKONT, ABCERT). Jedná se převážně o výrobce na území České republiky. V případě českého výrobce je zaručen původ výrobku ze surovin vypěstovaných v České republice. V letošním roce hned dva výrobky Naše bio vyhrály ve Volbě spotřebitelů - Naše bio sirup z agáve a Naše bio jogurt jablko se skořicí.

Čerstvé ovoce a zeleninu od větších i drobných tuzemských pěstitelů v přísně kontrolované kvalitě nabízí značka Česká farma. Jde především o sezónní zboží, jako jsou okurky, rajčata, cibule, česnek, chřest, saláty nebo brambory. V současnosti čítá na 58 položek českého ovoce a zeleniny.

Více než kdekoliv jinde se vysoká kvalita a chuť pozná u masa. V případě nákupu čerstvého kuřecího, vepřového i hovězího masa značky Vocílka získává zákazník jistotu skutečně českého původu. BILLA garantuje, že se zvíře v České republice narodilo, bylo zde odchováno a následně i zpracováno.

Clever
je služebně nejstarší privátní značkou společnosti BILLA a zahrnuje široký sortiment potravin a non foodu. Pod touto značkou zákazník najde velkou škálu kvalitních výrobků českých i zahraničních výrobců za velice příznivou cenu, při zachování kvality. O kvalitě výrobků Clever svědčí řada ocenění, naposledy se piškoty Clever staly vítězem nezávislého testu MF Dnes. Clever je mezinárodní privátní značkou řetězce BILLA a je prodáván ve všech zemích Evropy, kde je řetězec BILLA na trhu etablován. 

Značka Billa regionálně je určena pro výrobky čistě českého původu a regionálního charakteru. Lokální produkty v BILLE jsou vždy místně, tradičně a historicky spjaty s daným regionem, ve kterém se prodejna nachází. Vyráběny jsou drobnými podnikateli jen v malém objemu. Často se jedná o položky s velkým podílem ruční práce, jejichž recepty se dědí v rodinách z generace na generaci. Jsou vyráběny srdcem lidí, kteří svůj život zasvětili rodinné tradici. Takový produkt zákazníkovi přináší jedinečný zážitek.