BILLA znovu otevřela filiálku v Brně Řečkovicích


Společnost BILLA dnes uvedla do plného provozu nově zrekonstruovanou filiálku v Brně Řečkovicích. Prodejna s celkovou plochou 430 m2 se řadí k malým formátům tohoto obchodního řetězce a je zaměřena na sortiment čerstvých potravin denní potřeby, především čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo, mléčné produkty a maso. Supermarket má nové ekologické chladící a mrazící zařízení, regály, úsporné osvětlení i další interiérové vybavení.

„Prodejny malého formátu pro rychlý nákup ve velkých městech prožívají určitou renesanci,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „Jsou prověřené z hlediska zájmu spotřebitelů, kteří jsou zvyklí chodit do nich na své denní nákupy. I tyto prodejny ale musejí vypadat dobře, proto je pravidelně upravujeme tak, aby se v nich zákazníci cítili pohodlně,“ dodává s tím, že BILLA hodlá v letošním roce rekonstruovat ještě zhruba desítku dalších filiálek.

Nové vybavení od uzavíratelných chladících a mrazících boxů a skříní až po osvětlení je zaměřené na úsporné technologie. Barevné provedení prodejny odpovídá současnému designu všech filiálek BILLA. Rekonstrukce byla realizovaná za provozu v průběhu uplynulého měsíce.

Celkem je nyní v portfoliu BILLY v České republice 203 prodejen. Billa v nich zaměstnává více než 6 200 pracovníků.