BILLA značka


 

Hledáte-li kvalitní potraviny, pak BILLA je pro Vás tím nejlepším místem. S BILLA značkou si můžete být jisti vynikající kvalitou, čerstvostí a skvělou chutí. Každý dodavatel je vybírán našimi specialisty tak, aby BILLA značka splnila nejvyšší očekávání zákazníka.

BILLA české máslo 84 %

Test másel podle dTestu

Máslo s vyšším podílem mléčného tuku (minimálně 84 %). Díky tomu má mimořádně lahodnou a plnou chuť.  Je lehce roztíratelné, vyrobené v České republice z českého mléka.  Jedná se o výrobek, který je kvalitativně srovnatelný s farmářským máslem, avšak cenově mnohem výhodnější.  Čerstvě zvítězilo v renomovaném dTestu. Odborníci časopisu dTest podrobili zkoumání celkem 28 vzorků másla.  Hlavním hodnotícím kritériem při tom byl obsah tuku a vody. Dále byl zohledněn i obsah nežádoucích látek a senzorická kvalita ‒ tedy vzhled, vůně, chuť a konzistence.

BILLA České máslo 84 % daným kritériím vyhovělo nejlépe. Stejně úspěšně si vedlo také v senzorické zkoušce, kde zabodovalo ve všech sledovaných ohledech. Pětice hodnotitelů se jednomyslně shodla na tom, že máslo z BILLY chutná, voní i vypadá nejlépe ze všech vzorků. Pozitivního ohlasu se dočkala také jeho konzistence. Test másel podle dTestu

BILLA Brusinky

V letošní tradiční Volbě spotřebitelů 2016 zvítězily BILLA brusinky a zařadily se tak mezi množství oceněných produktů pod privátními řadami společnosti BILLA. Brusinky značky BILLA jsou ručně sbírané a šetrně zpracované bez přidaných barviv a konzervantů. Oblíbenost produktů společnosti souvisí s její filozofií prodeje, která je založena na bohaté nabídce kvalitních a čerstvých surovin. I proto jsou BILLA brusinky nejoblíbenějším produktem spotřebitelů, kteří si je vychutnávají nejen ke svíčkové omáčce, ale také ke zvěřině, sýrům a sladkým pokrmům.

Novinky v sortimentu

BILLA Roastbeef s pepřem 100 g
BILLA Sedlácká šunka 150 g
BILLA Pražská šunka 150 g
BILLA Anglická slanina 200 g
BILLA Debrecínská pečeně 150 g
BILLA Šunka nejvyšší jakosti 150 g