Clever


Novinky v sortimentu

Clever Chléb konzumní 600 g
Clever Zmrzlina s vanilkovou příchutí 2400 ml
Clever Závin makový 400 g
Clever Závin tvarohový 400 g
Clever Závin ořechový 400 g
Clever Sugo alla bolognese 420 g
Clever Sugo al basilico 420 g

Clever pečená masová sekaná se stala celkovým vítězem spotřebitelského testu deníku Blesk. Spotřebitelé vyzdvihli především plnou chuť a obsah masa.

 

Naše privátní značka Clever zvítězila v testu piškotů

Test piškotů podle Test DNES

Test piškotů podle Test DNES

Cena
Diskontní ceny a přesto kvalita! To vše je úspěchem značky Clever. Úspěch, jaký může mít jen velký obchodní podnik jako je BILLA ČR. Neboť velikost je potřebná k lépe docílené cenově výhodné produkce a také je rovněž žádoucí znát denní potřeby konzumenta. Hlavně bereme zřetel na obsah výrobku a ne tak na drahé obaly. Tímto mají Clever-zákazníci vždy jistotu, že mohou denně nakupovat kvalitní Clever výrobky za diskontní ceny. Na Clever se můžete spolehnout!

Kvalita
Vedle nízké ceny je kvalita dalším důležitým kritériem pro úspěch značky Clever. Před tím než se rozhodneme pro jednoho dodavatele, je prověřen ze všech stran, neboť musí splňovat přísné kvalitativní předpisy. Dodržování těchto předpisů a konstatní kvality, zajišťují namátkové kontroly odebíraní vzorků, ochutnávky a kontrola kvality auditovanou zkušební laboratoří. Hlavně naši konzumenti testují denně kvalitu.