Clever


Novinky v sortimentu

Clever Kakao creme 400 g
Clever Kakao creme duo 400 g
Clever Pesto 190 g
Clever Pizza margarita 300 g
Clever Pizza salámová 350 g
Clever Kečup ostrý 1 kg
Clever Kečup jemný 1 kg

Clever pečená masová sekaná se stala celkovým vítězem spotřebitelského testu deníku Blesk. Spotřebitelé vyzdvihli především plnou chuť a obsah masa.

 

Naše privátní značka Clever zvítězila v testu piškotů

Test piškotů podle Test DNES

Test piškotů podle Test DNES

Cena
Diskontní ceny a přesto kvalita! To vše je úspěchem značky Clever. Úspěch, jaký může mít jen velký obchodní podnik jako je BILLA ČR. Neboť velikost je potřebná k lépe docílené cenově výhodné produkce a také je rovněž žádoucí znát denní potřeby konzumenta. Hlavně bereme zřetel na obsah výrobku a ne tak na drahé obaly. Tímto mají Clever-zákazníci vždy jistotu, že mohou denně nakupovat kvalitní Clever výrobky za diskontní ceny. Na Clever se můžete spolehnout!

Kvalita
Vedle nízké ceny je kvalita dalším důležitým kritériem pro úspěch značky Clever. Před tím než se rozhodneme pro jednoho dodavatele, je prověřen ze všech stran, neboť musí splňovat přísné kvalitativní předpisy. Dodržování těchto předpisů a konstatní kvality, zajišťují namátkové kontroly odebíraní vzorků, ochutnávky a kontrola kvality auditovanou zkušební laboratoří. Hlavně naši konzumenti testují denně kvalitu.