Uzeniny


Novinky v sortimentu

Vocílka Česká šunka nejvyšší jakosti 92% masa
100 g

Základní informace

Masné výrobky pod privátní značkou Vocílka jsou vyráběny pouze českými výrobci , neobsahují ve složení žádné alergeny , tedy ani lepek a laktózu. Veškeré suroviny pro výrobu podléhají od příjmu po konečné balení pečlivé kontrole všech jakostních parametrů.Výrobce zajišťuje kontrolu i ve všech fázích výroby a má uděleny potravinářské standardy IFS nebo BRC nejvyšší úrovně. Masné výrobky jsou ihned v rámci zpracovatelské linky vybavené např. detektory cizorodých částic, baleny do ochranné atmosféry (oxid uhličitý, dusík), která zaručuje zachování všech kvalitativních parametrů po celou dobu údržnosti vyznačené na etiketě. Výrobky řady Vocílka jsou vyrobeny dle tradičních receptur, při výrobě se používají pouze aditiva nutná pro zachování charakteru masného výrobku ( např. barvy) a to v minimálních množstvích.

V průběhu celého výrobního procesu probíhá kontrola kvality v jednotlivých výrobních krocích a jsou zajištěny nadstandardní podmínky pro bezpečný a zdravotně nezávadný výrobek v souladu s požadavky norem ISO 9001:2009,ISO 22.000:2005

- vyrobeno ČR, bez lepku, bez laktózy, bez alergenů.
- krájené výrobky jsou baleny v ochranné atmosféře, která v maximální míře uchovává kvalitu čerstvých uzenin

Jak skladovat

Skladujte v chladničce a spotřebujte dle pokynů na obalu jednotlivých druhů uzenin.

Sortiment

Pro všechny výrobky platí:
- země původu ČR, bez lepku, bez laktózy, bez alergenů.
- krájené výrobky jsou baleny v ochranné atmosféře, která v maximální míře uchovává kvalitu čerstvých uzenin

Šunka Zvonařka nejvyšší jakosti 100 g
šunka nejvyšší jakosti oválného tvaru s tenkým dekorativním plátkem sádla dokola. Má velmi specifickou a vyváženou chuť.Šunka je taktéž zauzená a jednotlivé plátky jsou přehybány pro snazší manipulaci. Jedná se o vysoko ceněný a atraktivní výrobek navazující na tradice dávných mistrů.

Vocílka Šunka od kosti výběrová 100 g
plátkovaná varianta tradičního výrobku s tukovým krytím,které výrobku dodává vynikající chuť. Výrobek je oválného tvaru a je zauzený do zlatava.Je vyrobený z vybraných partií vepřové kýty s tukovým krytím. Chuťově výrobek navazuje na původní recepturu Šunka na kosti.

Vocílka Šunka výběrová 100 g
dušená vepřová šunka výběrová s dlouholetou a oblíbenou recepturou s minimálním množstvím aditiv. Vyrobeno z vybraných partií vepřové kýty.Jednotlivé plátky jsou tence krájeny a nařaseny, což zvyšuje chuťový vjem a atraktivitu tohoto výrobku

Vocílka Krůtí prsní šunka výběrová 100 g
výběrová šunka velmi jemné chuti,vyrobená dle naší speciálně vyvinuté receptury. Jedná se o dušenou šunku,svým složením vhodnou i pro dietní stravování dle současných trendů. Plátky jsou čtvercového tvaru a skládány jsou stylem šindel.

Vocílka Kuřecí prsní šunka zauzená výběrová 100 g
výběrová šunka lahodné chuti,zauzená do zlatava.Výrobek je kulatého tvaru o průměru cca 9 cm, plátkováno do stylu šindel.Vyrobena je dle dlouholeté technologie v souladu s požadavky na zdravé stravování. Šunka obsahuje velmi malé množství tuku,je tudíž taktéž vhodná pro dietní stravování.

Vocílka Kladenská pečeně 100 g
vyrobeno z vepřové pečeně s minimálním množstvím tukového krytí.Kladenská pečeně je před plátkováním formována do kulata a zauzena do zlatava,což výrobku dodává nezaměnitelné známé aroma a vzhled

Vocílka Anglická slanina 100 g
tradiční výrobek,s pečlivým výběrem suroviny.Výrobek je skládán do formy, zauzen a na povrchu obarven kulérem.Jedná se o plátky čtvercového tvaru,plátkované do stylu šindel.

Vocílka Šunkové koleno ručně skládané 100 g
další z tradičních výrobků,jehož postup výroby a ruční skládání se v průběhu let nezměnily. Výrobek je obdélníkového tvaru,plátky jsou velmi jemně krájeny a nařaseny-styl krájení shaved, který podtrhuje vyváženou chuť a zvýrazňuje vzhled tohoto výrobku. Pro jeho výrobu jsou vybírána a upravována kolena s vysokou zmasilostí, která jsou následně formována do požadovaného tvaru a odvařena.

Vocílka Zámecká šunka nejvyšší jakosti 100 g
netradiční specialita tvarovaná ve formě z celách kusů šálů kýty. Povrch výrobku je tmavě hnědý,chuť je výrazná po kouři a víně, které se přidává do výrobku.
Výrobek získal ocenění KLASA.

Vocílka Vídeňské minipárečky 180 g
sekaný masný výrobek z jemné vypracovaného díla.Barva párků je na povrch růžovo hnědá a na řezu růžová.Povrch je hladký,vypnutý,pružný na skusu křupavý.Chuť je masová s jemnou příchutí koření.
Výrobek získal ocenění KLASA.
85% masa

Vocílka Vysočina 100 g
Vysočina se dá považovat za český národní salám. Její receptura byla vyvinuta v roce 1967 právě na Vysočině, konkrétně v závodě Vysočina Hodice. Brzy se stala velmi oblíbenou po celé republice a začaly ji vyrábět i další závody tehdejšího Průmyslu masného. Dnes je receptura Vysočiny chráněna vyhláškou, pokud se tedy výrobek jmenuje Vysočina, musí obsahovat určitý podíl hovězího a vepřového masa a musí být vysušená na danou hodnotu aktivity vody. Vysočina je salám tepelně opracovaný, s následným zauzením a sušením. Na její chuti má výrazný podíl pepř.

Vocílka Lovecký salám 100 g
Lovecký salám opatřila Evropská unie chráněným označením, evropská komise ho zapsala na seznam tradičních zaručených specialit. Salám je velmi oblíbený pro svou výraznou chuť a specifický tvar.
Na výrobu 100g výrobku bylo použito 132g masa.

Vocílka Herkules 100 g
V rámci fermentovaných salámů má Herkules největší kalibr střeva. Tento fakt ovlivňuje i jeho vláčnou konzistenci i při dokonalém vysušení. Mnoho zákazníků preferuje Herkules právě pro tuto nezaměnitelnou vlastnost. Na 100g výrobku bylo použito 128g masa.

Vocílka Paprikáš 100 g
Už samotný název výrobku avizuje rozhodující přítomnost papriky, která zásadně ovlivňuje barvu i pikantní chuť. Paprika je jedna z ověřených a často používaných přísad, které skvěle ladí s koncentrovanou masovou chutí fermentovaných výrobků. Na 100g výrobku bylo použito 131g masa.

Vocílka Poličan 100 g
Typická česká receptura výrobku. Jemná struktura a kořenící směs dělají z Poličanu delikatesu všestranného využití ve studené kuchyni. Velmi jemně nakrájené plátky tohoto výrobku umožňují kreativní servírování. Na 100g výrobku bylo použito 128g masa.

Vocílka Šunkový salám Zvonařka 100 g

Vocílka Šunka Mandolína 100 g

Vocílka Polický uherák 75 g

Vocílka Bačajský pikant 100 g

Vocílka Vysočina krájená 100 g

Vocílka Kuřecí párečky 240 g

Vocílka Grilovací klobása slabá 300 g

Vocílka Krůtí prsní šunka pro malé i velké 92% masa 100 g

Vocílka Vepřová šunka pro malé i velké 92% masa 100 g


Maso ze kterého vyrábíme naše výrobky, pečlivě vybíráme a odebíráme od spolehlivých dodavatelů a všechny výrobky jsou pod stálou laboratorní kontrolou.

Vocílka Špekáčky 500 g

80% masa