Zaměstnání v BILLE


BILLA je součástí mezinárodní skupiny REWE v Německu, jedné z největších obchodních skupin s potravinami v Evropě. Středem našeho zájmu je zákazník stejně jako zaměstnanec. Právě oni nám dávají nové impulzy pro větší efektivitu v našem oboru podnikání. Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou hlavními pilíři našeho úspěchu. Našim zaměstnancům nabízíme odborné zaškolení a možnost dalšího profesního růstu. Klíčem k úspěchu je především týmová práce na našich prodejnách po celé ČR.

V BILLE najdete široké uplatnění

Je příjemné být členem týmu společnosti BILLA. V každé prodejně jsou různé úseky, v nichž můžete najít uplatnění - od úseku lahůdek, přes potraviny nebo drogerii, po čerstvou zeleninu a ovoce. Velmi důležitá je i úloha prodavaček-pokladních, vedoucích oddělení a samotných vedoucích prodejen. Hledáme zaměstnance, kteří mají cit pro prodej, jsou pozitivně orientováni na zákazníky, nedělá jim problém jim odborně poradit a uspokojovat jejich potřeby. Zákazníci mají možnost poznat BILLU jako supermarket orientovaný především na čerstvost a kvalitu, pro které jsou nízké ceny samozřejmostí. Chcete-li Vy, se svými znalostmi a zkušenostmi, společně s námi rozvíjet budoucnost, potom se na Vás velice těšíme!

V BILLE se mnohému naučíte

Úspěch naší společnosti závisí na každém našem zaměstnanci, který svým pracovním nasazením každodenně podává vynikající výkon. Není tolik důležité, zda do BILLY přichází s odborným vzdělaním nebo jestli využije šanci jako nováček. Každého nového zaměstnance odborně a metodicky zaškolíme a nabídneme mu pomoc a podporu, kterou potřebuje k dalšímu osobnímu rozvoji. BILLA, jako expandující mezinárodní společnost, nabízí velkou šanci pro kariérový růst. Kdo má chuť a pracuje s nasazením, má obrovskou příležitost se dále rozvíjet jako potencionální kandidát pro některou z manažerských pozic.