1. home
  2. Prohlášení pro testování e-shopu

Prohlášení o ochraně osobních údajů pro účely testování e-shopu


Informace pro využití e-mailového kontaktu v souvislosti s testováním e-shopu BILLA.Rozsah a účel zpracování


Po zadání své e-mailové adresy a udělení souhlasu s jejím využitím budete informováni společnosti BILLA o spuštění testovací fáze nového e-shopu BILLA a získáte možnost a návod pro účast v testovacím provozu.

Zpracovávat budeme pouze Vaši e-mailovou adresu. K registraci používáme proces tzv. dvoufázového ověření a Vaše registrace bude dokončena až po potvrzení odkazu v e-mailu, který Vám bude za tímto účelem zaslán. Nepotvrdíte-li registraci, bude Váš e-mail následně odstraněn z naší databáze.

Vaši e-mailovou adresu využijeme pro zaslání informačního e-mailu maximálně dvakrát.


Právní základ


Zpracování Vašich osobních údajů pro newsletter je založeno na Vašem svobodném udělení souhlasu podle článku 6 odst. 1 písm. a) GDPR


Doba uchování


Vaše emailová adresa bude uložena po dobu testovací fáze e-shopu. Po spuštění běžného provozu e-shopu bude Vaše e-mailová adresa vymazána. Další uchování se může uskutečnit v jednotlivých případech, pokud to vyžaduje zákon nebo existuje oprávněný zájem či jiný právní základ, například pokud se budete registrovat v novém e-shopu BILLA, přihlásíte se k odběru newsletteru apod.


Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat jednak zakliknutím příslušného tlačítka v infomačním e-mailu nebo na e-mailové adrese info@billa.cz, případně kontaktním tel. čísle 800 153 976 nebo jiným vhodným způsobem tak, aby se nám Vaše rozhodnutí dostalo do dispozice.


Podrobnosti o obecných zásadách společnosti BILLA pro nakládání s mými osobními údaji a právech subjektu osobních údajů naleznete zde.