Hlavní obsah

BILLA odstartovala novou věrnostní kampaň pro členy BILLA Bonus Clubu

  • BILLA spustila novou kampaň s produkty zaměřenými na zdravý životní styl
  • Každý člen BILLA Bonus Clubu může získat kvalitní výrobky za zvýhodněnou cenu
  • Mezi zvýhodněnými produkty zákazníci naleznou například osobní váhu, fitness náramek či set dóz


Společnost BILLA právě spustila novou věrnostní kampaň pod názvem „Zaměřte se na své zdraví“. Členové BILLA Bonus Clubu tak mohou zakoupit produkty podporující zdravý životní styl za zvýhodněnou cenu. Stačí na své BILLA Bonus kartě sbírat body za nákup a využít je pak pro „odemknutí“ akční ceny na produkty nabízené v rámci této kampaně.

Jedním z produktů je například osobní váha, která měří nejen tělesnou hmotnost, ale i množství tuku a vody v těle, svalovou hmotu či BMI. Zároveň dokáže spočítat denní dávku kalorií a zaznamenat data až osmi osob. Její běžná cena je 999 Kč, avšak pro členy BILLA Bonus Clubu bude v nabídce za pouhých 499,90 Kč při uplatnění 350 BILLA bodů z jejich věrnostní karty.

Dalším produktem je tenká digitální kuchyňská váha, kterou věrní zákazníci mohou získat místo 1 079 Kč za 500 BILLA bodů a 519,90 Kč. Pro všechny, co doma vaří, se určitě hodí i set dóz s objemem 1,6 litru, které držitelé karty získají za 119,90 Kč a 200 bodů, oproti běžné ceně 299 Kč.

Sportovní nadšence určitě potěší fitness tracker, který lze zakoupit za 799,90 Kč a 500 BILLA bodů místo běžné ceny 1 590 Kč, a osobní tlakoměr za 499,90 Kč a 350 bodů (běžně za 999 Kč), či láhev na pití za 109,90 Kč a 200 bodů (oproti 149 Kč).

Fitness tracker mohou lidé získat i zdarma, pokud uspějí v soutěži na webu BILLA, která je zaměřená na zdravý životní styl. Pro účast stačí publikovat na Instagramu fotku, jak cvičíte nebo sportujete, označit jí  a přidat důvod, proč jste s cvičením začali. Soutěž se koná od 8. 1. do 4. 3. a více informací naleznou zákazníci na http://billa.cz/bonus-club/zdravi. #cvicimsbillou

BILLA Bonus Club se řadí mezi nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systémy v současnosti. Více než 60 % členů využívá svoji klubovou kartu nejméně jednou týdně. S BILLA Bonus kartou mohou její držitelé získat například slevu až 75 % na vybraný běžný sortiment. Několikrát ročně pak členové mohou využít 10% slevu na celý nákup, například na své narozeniny. Za své nákupy rovněž dostávají body, které lze uplatnit a získat tak výhodnější zboží ze speciálních nabídek nebo kampaní. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma svůj oblíbený časopis Gusto.