Main Content

14. 12. 2017, BILLA ČR, BILLA otevírá svůj 219. supermarket

Expanze společnosti BILLA i nadále pokračuje
Zítra se otevře již 219. prodejna v Jesenici u Prahy
Firma zde umožní nalézt práci dalším třem desítkám lidí na hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek

Společnost BILLA zítra otevře svůj již 219. supermarket v ulici Cedrová v Jesenici u Prahy. I zde si budou zákazníci moci vybrat ze široké nabídky čerstvých a kvalitních produktů zejména tuzemské výroby, která v BILLE tvoří až 75 % celkového sortimentu. Chybět nebude ani zákazníky velmi oblíbený a žádaný regionální regál s výrobky od lokálních dodavatelů. V Jesenické prodejně nalezne práci na 30 lidí, a to na plný nebo zkrácený úvazek.

I obyvatelé Jesenice v okrese Praha-západ se dočkali svého supermarketu BILLA. Hned zítra si budou zákazníci moci vybrat z pestré nabídky kvalitních a čerstvých produktů a nechat se obsloužit vyškoleným personálem, který je připraven nakupujícím poskytnout 100% servis.

Jesenická prodejna se nachází v ulici Cedrová č. p. 1463. Rozmanitý sortiment potravin včetně až tisícovky cenově výhodných výrobků nabídne na prodejní ploše více než 800 m2. Pohodlné nakupování zajistí 75 parkovacích míst pro automobily, včetně vyhrazených míst pro vozíčkáře nebo rodiče s dětmi.

„Expanze do menších měst nás velmi těší, protože vytváříme kromě nových pracovních míst také prodejní možnosti pro místní dodavatele a výrobce, jejichž produkty nabízíme v oblíbených regionálních regálech. Tímto unikátním projektem BILLA podporuje lokální zemědělskou výrobu a posiluje sociální i ekonomickou stabilitu v dané oblasti,“ uvedl generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka.

V sortimentu nově otevřeného supermarketu v Jesenici si zákazníci budou moci vybrat také ze široké škály čerstvého ovoce a zeleniny, masa z českých chovů, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se mohou těšit také na rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva.

Nový supermarket bude otevřený 7 dní v týdnu, a to od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod.

Výhody nakupování v síti prodejen BILLA
BILLA podporuje české výrobce
Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny.

Bohatý výběr produktů privátních značek BILLA
Pod značkou BILLA si mohou zákazníci vybrat z vysoce kvalitních potravin za příznivou cenu. Čerstvé maso výhradně z českých chovů zaručuje značka Vocílka, české tradiční ovoce a zeleninu pak BILLA nabízí pod značkou Česká farma. Spořiví zákazníci se mohou stoprocentně spolehnout na produkty značky Clever. Hotová jídla, saláty nebo obložené bagety naleznou zákazníci pod značkou BILLA Easy. Značka BILLA Premium zaručuje koupi produktů té nejvyšší kvality, která uspokojí i ty největší gurmány.

Výhody pro členy BILLA Bonus Club
Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jedenkrát týdně. Také v novém supermarketu v Jesenici u Prahy získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až 50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma do svých poštovních schránek oblíbený časopis BILLA Gusto jehož vánoční vydání dorazilo před dvěma týdny do všech supermarketů BILLA.