Hlavní obsah

BILLA otevírá novou prodejnu ve Znojmě

  • BILLA rozšiřuje svoji síť - otevřela svou 65. prodejnu na Moravě
  • Nový supermarket zákazníci naleznou v Dobšické ulici ve Znojmě
  • V letošním roce je to v pořadí 227. prodejna, kterou BILLA v ČR otevřela, další budou následovat

Společnost BILLA otevřela prodejnu v novém otevřeném nákupním centru Shopping Znojmo, které se nachází v Dobšické ulici ve Znojmě. Jedná se již o 65. supermarket BILLA na Moravě. Stejně jako v ostatních supermarketech tohoto řetězce, i zde zákazníci naleznou širokou nabídku kvalitních a čerstvých produktů, křupavé pečivo a potraviny od tuzemských výrobců nebo regionální speciality s označením BILLA Regionálně.  


Nová znojemská prodejna BILLA se otevřela veřejnosti včera 14. listopadu 2019 v 7.00 hodin. Zákazníci se mohou těšit na kvalitní sortiment na prodejní ploše o rozloze 1175 m2. K pohodlnému nákupu přispěje i 458 parkovacích míst včetně míst pro rodiče s dětmi a hendikepované. První den čekala na návštěvníky drobná pozornost, každý zákazník obdržel nákupní tašku zdarma, při nákupu nad 500 korun i šumivé víno. Děti BILLA obdarovala první den sladkým jablkem.

„Obchodní řetězec BILLA tento rok významě expanduje. Supermarket ve Znojmě je v pořádí 5., který otevíráme tento rok a dalších 5 prodejen ještě do konce roku otevřeme. Nepolevujeme tak v naší dlouhodobé strategii přiblížit se ještě více zákazníkům, kteří naše supermarkety vyhledávají,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR

Tato prodejna bude otevřena od pondělí do soboty od 7.00 do 20.00 hodin, v neděli pak od 8.00 do 20.00 hodin.

Výhody pro členy BILLA Bonus Club
Nejstarší a nejúspěšnější věrnostní systém v současnosti registruje přes dva miliony členů a více než 60 % z nich svoji klubovou kartu aktivně využívá nejméně jednou týdně. Také v novém supermarketu ve Světlé nad Sázavou získají zákazníci BILLA Bonus Clubu například slevu až 50 % na vybraný běžný sortiment a několikrát ročně také 10% slevu na celý nákup. V neposlední řadě pak členové BILLA Bonus Clubu získávají zdarma svůj oblíbený časopis Gusto.

Bohatý výběr produktů vlastních značek BILLA
Pod značkou BILLA si mohou zákazníci vybrat z vysoce kvalitních potravin za příznivou cenu. Čerstvé maso výhradně z českých chovů zaručuje značka Vocílka. České tradiční ovoce a zeleninu nabízí značka Česká farma. Spořiví zákazníci se mohou spolehnout na produkty značky Clever. Saláty, obložené bagety a hotová jídla nabízí BILLA Easy. Značka BILLA Premium zahrnuje špičkové potraviny pro ty největší gurmány.

BILLA podporuje české dodavatele
Předností sítě prodejen BILLA v České republice je nabídka rozmanité palety českých výrobků. BILLA je v České republice průkopníkem v podpoře českých regionálních dodavatelů. Jejich produkty ve svých prodejnách nabízí za příznivé ceny.