Hlavní obsah

BILLA spustila nový blog Gusto Academy plny praktických a levných receprů nejen pro náročné strávníky

  • Na blogu najdete nově rubriky Gastrotoulky, Vaříme do 30 minut a Vaříme ze 7 surovin
  • Recepty dodávají známí foodbloggeři i finalista MasterChef
Nová podoba blogu pro gastronomické nadšence nabízí několik rubrik plných osvědčených i neobvyklých receptů, krásných fotek, videí a užitečných tipů.


Redakci tvoří nadšenci i profesionálové ze soutěže Master Chef v čele s Honzou Vorlem, přispívají také známí foodblogeři Kitchenette, My Healthy Moment, Marek Pavala nebo Maruška Veg. Při psaní receptů myslí na využití sezónních potravin a vymýšlejí recepty podle aktuální nabídky čerstvého ovoce a zeleniny. K některým jídlům připravují také videorecepty a pro usnadnění nákupu surovin nově nabízí Gusto Academy také online nákupní seznam s možností přepočítat suroviny na počet porcí.

Nový blog Gusto Academy najdete na adrese www.gustoacademy.cz.

Oproti původní verzi blogu nabízí Gusto Academy rubriku Gastrotoulky, jejímž prostřednictvím se můžete vydat na cestu za lokálními dobrotami z celého Česka. Brzy se můžete také těšit na slevové vouchery na produkty privátních značek BILLA.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Dana Bratánková Manažerka korporátní komunikace / Tisková mluvčí
REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r.o.
Mobil: +420 606 099 607
E-mail: d.bratankova@billa.cz

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 693 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.

REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG, a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 31 mld. Kč (2018), s 224 prodejnami a více než 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 78 % jejího celkového sortimentu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i nedávné ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2019, ve které se na 1. místě umístilo hned 6 produktových novinek společnosti BILLA.