Hlavní obsah

Supermarket BILLA v Hořovicích bude během ledna uzavřen

Od soboty 2. ledna 2021 bude supermarket BILLA v Hořovicích v Masarykově ulici uzavřen. Široký sortiment čerstvých a kvalitních potravin si hořovičtí zákazníci budou moci znovu pohodlně nakoupit opět na konci ledna.


Nejbližší dvě prodejny BILLA, kde mohou zákazníci pořídit svůj každodenní nákup se nacházejí v Berouně nebo v Rokycanech v ulici Josefa Růžičky. Denně čerstvé potraviny nabízí od prosince i maloformátová prodejna BILLA Denně čerstvá ve Strašicích.

Informaci o otevírací době jednotlivých prodejen zákazníci naleznou na webových stránkách www.billa.cz.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Dana Bratánková
Manažerka korporátní komunikace / Tisková mluvčí
REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r. o.

Mobil: +420 606 099 607
E-mail: d.bratankova@billa.cz

BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši přes 34 mld. Kč (2019), s 241 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA Naše bio, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy či Clever.

REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.

REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených. REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorf provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy.

Více informací na: www.billa.cz