1. home
 2. BILLA Bonus club

Nakupujte výhodněji s BILLA Bonus club

Staňte se zdarma členem klubu BILLA Bonus club a získejte výhodnější ceny, exkluzivní nabídky, slevové kupóny a spoustu dalších výhod. 


Sbírejte body na svoji kartičku také nákupem na BILLA e-shopu.

Výhody pro členy klubu

 • Výhodnější ceny

  Vybrané položky našeho sortimentu nakoupíte za výhodnější klubové ceny.
 • Značkové produkty za body

  Za každý nákup vám připíšeme body, které pak můžete několikrát do roka vyměnit za značkové produkty se slevou.
 • Aplikace pro telefon

  Kartu BILLA Bonus clubu u sebe můžete nosit digitálně v naší aplikaci BILLA pro maximální pohodlí. V aplikaci uvidíte i stav bodového konta.
 • Narozeninová sleva 10%

  V měsíci, kdy máte narozeniny, od nás dostanete kupón se slevou 10 % na celý nákup.

Klubové ceny

Být členem BILLA Bonus clubu se opravdu vyplatí. Hledejte při nakupování zelené ceny, které platí jen pro členy BILLA Bonus clubu a šetřete tak svou peněženku. Nabídka produktů se každý týden mění. Abyste byli neustále v obraze, sledujte aktuální nabídku určenou pro členy BILLA Bonus clubu. Konkrétní akce vždy najdete v letáku.


Sbírejte body i v e-shopu

Jste z Prahy, Brna, Mladé Boleslavi či okolí? Máme pro vás skvělou zprávu! Nyní můžete své členské výhody využít i na e-shopu BILLA. Sbírat body můžete už při nákupu od 500 Kč a navíc vám zajistíme dopravu zdarma. Vaše objednávky doručíme na vaši adresu již za 3 hodiny a případnou reklamaci vyřídíme do druhého dne. Nakupujte snadno, rychle a výhodně na e-shopu BILLA!

Slevové kupóny u exkluzivních partnerů

 • 50% slevový kupon na fotoknihy, fotoobrazy, fotografie a další

 • Až 33% slevový kupon na SONY, ELEKTROLUX A AEG

Mějte vždy přehled s aplikací BILLA ve vašem telefonu

S naší mobilní aplikací máte svou kartu BILLA Bonus club vždy po ruce a nemusíte ji lovit v peněžence. Navíc máte perfektní přehled o aktuálním stavu svých nasbíraných bodů - před i po nákupu. Aplikace BILLA toho však umí ještě daleko více - objevte všechny její výhody na App store a Google Play!

Vyražte na dovolenou s BILLA Travel a získejte dárek

BILLA Travel představují zájezdy, které EXIM Tours speciálně připravuje pro zákazníky BILLA. Členové BILLA Bonus clubu mají k vybraným zájezdům navíc dárek nebo službu navíc zdarma.

Nejčastější dotazy