1. home
  2. BILLA klub
  3. Aplikace BILLA

Stáhněte ceny ještě níž

Užívejte si všechny výhody a mějte digitální BILLA kartu, exkluzivní kupóny, letáky, počet nasbíraných bodů i možnosti jejich uplatnění hezky přehledně na jednom místě. Stačí si stáhnout aplikaci a přihlásit se v ní do věrnostního programu BILLA klub. Podívejte se, na co se můžete těšit.

Mějte všechno na jednom místě

Co všechno v aplikaci nově najdete?

Získávání odměn za body

Mějte přehled o nasbíraných bodech a také jak si vedete ve výzvách, které vám přihrají body navíc. Věrnostní body pak vyměníte za odměny, produkty zdarma anebo slevy.

Slevové kupóny

Díky kupónům, které najdete pouze v mobilní aplikaci, ušetříte každý týden na vašich oblíbených produktech.

BILLA karta neustále po ruce

Načtěte u poklady digitální BILLA kartu, i když si jen s mobilem vyběhnete pro něco dobrého na zub. Nepřijdete tak ani o jeden bod.

Partnerské slevy

U našich partnerů jsme vám domluvili lepší ceny. Vybírejte z exkluzivních slevových kupónů na zajímavé produkty, kulturu, sport a zážitky.

Další výhody aplikace

Akční letáky

Akční letáky s aplikací si můžete prohlížet letáky kdykoli a kdekoli. Už vám neunikne ani jedna akční nabídka a kromě peněz tak budete šetřit i přírodu.

Seznam prodejen

Hodí se na výletech a dovolených. Seznam prodejen v aplikaci je přehledný, nejbližší obchod BILLA tak najdete během chvilky.

Nákupní seznam

Ajéje, zůstal doma! Tak to se vám už nestane. Nákupní seznam máte nyní neustále u sebe, v naší aplikaci.

Stáhněte si aplikaci BILLA

BILLA klub body

V aplikaci uvidíte aktuální stav svých bodů a můžete je pohodlně vyměnit za skvělé odměny, jako jsou slevy na nákup, produkty zdarma nebo třeba cashback. Zároveň v ní zjistíte všechny možnosti, jak můžete body získat.Více o odměnách pro členy BILLA klubu najdete zde.

Letáky a katalogy

Všechny letáky a katalogy si pohodlně zobrazíte na displeji telefonu. Aktuální akční nabídku si tak můžete prohlédnout při cestě do práce či u kávy.A nezapomeňte ani na naše tematické katalogy, kde najdete kromě spousty zajímavých nabídek také pořádnou dávku inspirace.

Slevové kupóny na vybrané zboží

Každý týden najdete v aplikaci novou várku slevových kupónů na vaše oblíbené produkty.Stačí u pokladny naskenovat svoji BILLA klub kartičku, rozkliknout kupón a sleva je vaše.Prozkoumat můžete také partnerské kupóny u našich exkluzivních partnerů a získat tak zajímavé slevy na zboží, kulturu, sport a zážitky.

Recepty Gusto Academy

Hledáte inspiraci na rychlou večeři nebo nedělní oběd? 
V BILLE pro vás máme snadné řešení. Stačí navštívit náš kulinářský web gustoacademy.cz a můžete vybírat z více než 200 receptů, které ocení celá rodina i přátelé. 


Objevte recepty českého šéfkuchaře Jana Punčocháře, Pavlíny Lubojatzky, Markéty Chovancové, Markéty v troubě a mnoha dalších specialistů.

Stáhněte si aplikaci BILLA