1. home
 2. Tiskové Zprávy
 3. BILLA nabízí kuchařům nože BergHOFF, s nimiž je radost vařit

BILLA nabízí kuchařům nože BergHOFF, s nimiž je radost vařit

Kvalitní nože jsou při přípravě pokrmů pro každého kuchaře nezbytností. Snad každý ví, jak dokáže tupý nebo nekvalitní nůž přípravu jídla zkomplikovat. Důležité je také mít ty správné nože podle toho, jak je používáme. I proto nyní BILLA nabízí ve své aktuální věrnostní kampani sadu těch nejkvalitnějších nožů od značky BergHOFF, doplněných o nůžky, ocílku a dřevěný blok na nože.Každý typ nože v kuchyni má své určení, a podle toho bychom si jej měli vybírat. Nejde jen o praktickou stránku věci, ale také o bezpečnost. „Na různé činnosti v kuchyni používám několik základních typů nožů. Jde o tvar jejich ostří, jeho délku, a také tloušťku. Délka je důležitá pro snadnou manipulaci a snižuji tím i riziko pořezání se. Například 20centimetrový kuchařský nůž je pro loupání ovoce nebo zeleniny velmi nepraktický. Délku čepele tedy volíme podle toho, k čemu chceme nůž používat. Nože o délce čepele 15 až 20 cm se hodí na krájení masa a velkých kusů ovoce a zeleniny. Naopak krátké ostří o délce 7 až 10 cm je ideální na porcování menších surovin, bylinek nebo loupání či okrajování,“ říká foodblogerka Markéta Chovancová.


BILLA nabízí od středy 19. června zákazníkům nože BergHOFF řady Legacy o délce čepele 9 až 20 cm, od univerzálního přes nože na loupání, na uzeniny, Santoku až po nůž na chléb. Belgický výrobce má téměř 30 let zkušeností a při navrhování svých produktů se soustředí na jejich kvalitu v kombinaci s unikátním, praktickým a funkčním designem. Jeho dřevěný blok na nože se pyšní prestižním oceněním Red Dot Award za rok 2022. „Prostřednictvím značky BergHOFF nabízíme našim zákazníkům dostupnou, a tu nejvyšší, kvalitu v originálním designu za dostupné ceny. Paletu nabízených nožů jsme navrhli tak, abychom zákazníkům nabídli nože, které využijí ve své kuchyni k přípravě jakéhokoliv pokrmu, od nožů na zeleninu až po nože na chleba. Důležité pro nás je i to, že značka BegrHOFF s každým svým produktem myslí na udržitelnost a s ohledem na ni své výrobky navrhuje i vyrábí,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.


Nabízenou šestici nožů BergHOFF doplňují nyní v BILLA nůžky Legacy, ocílka a dřevěný blok stejné řady. Díky nasbíraným bodům mohou zákazníci ušetřit až 86 % ceny. Například univerzální nůž s délkou čepele 12,5 cm mohou zákazníci získat už za 59,90 Kč, když jeho plná cena je 399,90 Kč. Stačí k tomu nasbírat na slevovou kartu celkem 15 samolepek. Jednu samolepku dostane každý zákazník v době trvání akce za každých 250 korun nákupu. Následně si je nalepí do sbírací karty, které budou k dispozici buď ve speciálních stojanech, nebo u pokladny. Po nasbírání 8 nebo 15 nálepek pak už stačí slevu uplatnit na kterýkoliv vybraný produkt BergHOFF podle vlastního výběru a u pokladny zaplatit.


Nabídka nožů BergHOFF na prodejnách BILLA potrvá do 20. srpna. Nálepky mohou zákazníci získat do 13. srpna. Další informace včetně přesných pravidel akce můžete získat na prodejnách BILLA nebo na internetových stránkách společnosti www.billa.cz.
 

PRODUKTY BERGHOFF V RÁMCI AKCE BILLA

 • Nůž Legacy na loupání 9 cm 
 • Nůž Legacy univerzální 12,5 cm
 • Nůž Legacy na uzeniny 20 cm
 • Nůž Legacy na chléb 20 cm
 • Nůž Legacy šéfkuchaře 20 cm
 • Nůž Legacy Santoku 17,5 cm
 • Nůžky Legacy
 • Ocílka Legacy
 • Dřevěný blok Legacy

VIDEONÁVOD „JAK SPRÁVNĚ VYKOSTIT KUŘE“

O značce BergHOFF

Společnost BergHOFF klade velký důraz na kvalitu výrobků. Její výrobky jsou určeny pro domácí i profesionální použití. Poutají pozornost inovačním designem, který právem dosáhl mezinárodního uznání. Nabízí výrobky v optimálním poměru „cena/užitek“: prvotřídní kvalita a design za přijatelnou cenu. Jejím oficiálním sloganem je „Dostupná kvalita a design“.