1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. BILLA otevírá novou prodejnu ve Slaném

BILLA expanduje druhou prodejnou ve Slaném

Expanze řetězce BILLA pokračuje – v sobotu 16. března otevřela již druhou prodejnu ve Slaném. Nová prodejna vyrostla v uplynulých měsících na zelené louce na severu města u obchvatu ve směru na Mělník v ulici Nosačická. Zákazníkům nabízí tradičně široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží s důrazem na lokální výrobky.Někdejší královské město Slaný a jeho 17 tisíc obyvatel má od soboty 16. března k dispozici po prodejně v západní části města v ulici Petra Hrubého druhou prodejnu BILLA. Ta vyrostla během uplynulých měsíců doslova na zelené louce v severní části města u obchvatu na Mělník v Nosačické ulici. 


Zákazníkům na prodejní ploše 961 m2 nabízí tradiční nabídku potravin s důrazem na produkty českých dodavatelů, stejně tak každý den čerstvé ovoce a zeleninu i pečivo a v neposlední řadě nabídku kvalitního masa. Ve stálé nabídce nechybí ani oblíbené produkty privátních značek BILLA, ať už je to Česká farma, Clever, Vocílka nebo BILLA Premium.Aby zákazníci mohli nakoupit doslova pod jednou střechou, nechybí ani nepotravinový sortiment a drogistické zboží. „Nejenže postupně naplňujeme plán naší expanze, ale každá nová prodejna nám dělá radost, protože díky tomu jsme našim zákazníkům zase o krok blíž. Ve Slaném je to už naše druhá prodejna. Lidé si v ní mohou nakoupit vše na jednom místě, tedy nejen základní nebo čerstvé potraviny, ale i nepotravinové nebo drogistické zboží. Pamatujeme tradičně také na zákazníky se speciálními stravovacími potřebami a preferencemi, proto věřím, že si k nám najdou cestu nejen lidé z této části Slaného, ale i lidé z okolních obcí nebo ti, co po obchvatu směrem na Mělník pravidelně projíždí,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.Kvůli dlouhodobém plánu udržitelnosti společnosti BILLA je i nová prodejna ve Slaném, stejně jako všechny prodejny tohoto řetězce v České republice, vybavena moderními technologiemi, které jsou ohleduplnější k životnímu prostředí. Jedná se mimo jiné o úsporné vnější i vnitřní LED osvětlení, řízení vytápění i klimatizace a chladicích systémů. Pro udržitelně smýšlející zákazníky jsou připraveny například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu. Pro samotný nákup jsou jim k dispozici recyklované příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují 75 % až 95 % recyklovaného plastu.


Prodejna přivítala první zákazníky v sobotu 6. března 2024. Otevřená bude od pondělí do soboty od 7.00 do 21.00 a v neděli od 8.00 do 21.00. Zákazníkům bude u prodejny k dispozici parkoviště se 120 parkovacími místy, včetně vyhrazeného parkování pro handicapované a rodiče s dětmi.