1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. BILLA startuje Včelí olympiádu | BILLA

BILLA startuje Včelí olympiádu

  • Na prodejnách BILLA lze nyní pořídit plyšové hračky v podobě včelích sportovců.


  • Zákazníci mohou vybírat celkem ze šesti postaviček, které si mohou pořídit za nasbírané nálepky a příslušný doplatek se slevou až 88 %.


  • Sada se skládá ze 6 plyšových včelek: Atletky Natky, Včeldy Cílka, Medoslava Rojíka, Čmelandy Silandy, Bzučáka Šípa a Piruetky Bětky.


Obchodní řetězec BILLA je oficiálním partnerem Českého olympijského výboru. Nyní s mottem „Bzučněji, pilněji, vzletněji!“ startuje pro své věrné zákazníky Včelí olympiádu. Díky nálepkám získaným za své nákupy si mohou v období od 27. března do začátku června pořídit šestici plyšových sportujících včeliček se slevou až 88 %.


Jednotlivé postavičky mají své charaktery a cílem kampaně je kromě dětské radosti i jejich inspirace ke sportu. „Každá postavička má svůj příběh, svoji disciplínu. Vybírali jsme je tak, aby si každý mohl najít to, co je mu blízké. Někdo má rád atletiku, jiný orientační běh, a tak dále. Věříme, že si děti naše včelky oblíbí a že je povídání o nich a jejich příběhy budou inspirovat k pohybu,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.


Na výběr je šestice postaviček, a to Atletka Natka reprezentující královskou disciplínu – atletiku, orientační běžec Včela Cílek se smyslem pro orientaci a vytrvalost, odolný ragbista Medoslav Rojík, silná veslařka Čmelanda Silanda, přesný a klidný lukostřelec Bzučák Šíp a rychlá a obratná gymnastka Piruetka Bětka.


Získat jednoho z plyšových hrdinů bude tradičně velmi snadné. Zákazníci obdrží za každých 250 korun nákupu jednu nálepku. Tu si následně nalepí do sbírací karty, které budou k dispozici buď ve speciálních stojanech, nebo u pokladny. Po nasbírání 8 nebo 15 nálepek už bude stačit si vybrat plyšovou hračku podle vlastního výběru a u pokladny zaplatit. Na všechny postavičky se vztahuje sleva až 88 %. Zákazník tedy po nasbírání 8 nálepek uhradí doplatek ve výši pouhých 149,90 Kč. Při získání 15 nálepek pak doplatí jenom 49,90 Kč.


Včelí olympiáda potrvá na prodejnách BILLA až do 4. června. Nálepky pak mohou zákazníci za své nákupy sbírat až do 28. května. Další informace včetně přesných pravidel akce můžete získat na prodejnách BILLA nebo na internetových stránkách společnosti.