1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. BILLA své prodejny 24. prosince uzavře | BILLA

Zaměstnanci prodejen BILLA stráví Štědrý den se svými blízkými. BILLA své prodejny 24. prosince uzavře

  • Prodejny BILLA zůstanou 24. prosince uzavřeny,* aby mohli zaměstnanci strávit Štědrý den v kruhu svých nejbližších.
  • Pro pohodlný nákup BILLA prodlouží od středy 21. prosince do pátku 23. prosince ve všech prodejnách otevírací dobu až do 22.00 hodin.**
  • BILLA navíc vyplatí svým zaměstnancům speciální vánoční bonus ve výši až 2 000 Kč.


Zaměstnanci v maloobchodním odvětví se každodenně starají o to, aby zajistili zásobování lidí v České republice základními potravinami. Vánoce jsou přitom v tomto ohledu obzvláště náročným obdobím. Letos však zůstanou prodejny BILLA na Štědrý den zavřené, aby mohli její zaměstnanci trávit čas se svými blízkými.


„V BILLE jsme velmi hrdí na nadšení a odhodlání všech našich týmů, které se snaží naše zákazníky co nejlépe obsloužit. Letos bychom jim rádi poděkovali za jejich celoroční vysoké pracovní nasazení,“ říká Liam Casey, generální ředitel BILLA ČR.

„Poprvé v naší historii budou moci naši zaměstnanci strávit Štědrý den se svými blízkými, protože prodejny BILLA budou 24. prosince až na výjimky zavřené. Spolu se státními svátky 25. a 26. prosince tak budou moci trávit volný čas s rodinami a ve společnosti svých blízkých. Našim zákazníkům dáme možnost pohodlně nakoupit během vánoční otevírací doby, kterou prodloužíme od středy 21. do pátku 23. prosince až do 22 hodin, pokud daná prodejna nemá otevřeno déle,“ dodává Liam Casey.

Své zaměstnance odmění BILLA také speciálním bonusem ve výši až 2 000 Kč v podobě dárkové karty. „Dárkové karty mohou zaměstnanci využít zcela podle své potřeby, například na sváteční rodinný nákup. Pevně věříme, že během třídenního volna načerpají nové síly a že vánoční svátky prožijí v klidu a kruhu svých nejbližších,“ doplňuje Liam Casey.


Pro více informací prosím kontaktujte:

Dana Bratánková

manažerka korporátní komunikace / tisková mluvčí

REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r. o.

Mobil: +420 606 099 607

E-mail: d.bratankova@billa.cz


BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 35,5 mld. Kč (2021), s 251 prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.


Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2021, ve které se na 1. místě umístilo hned 9 produktů z 3 produktových řad společnosti BILLA. Privátní značka masa a masných produktů získala nedávno také ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2020 a titul Czech Superbrands 2021 v kategorii masa a masných produktů.


REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.


REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.


REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. Více informací na http://www.billa.cz.