1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. Den před státním svátkem nakupují lidé v BILLE o polovinu více

Den před státním svátkem nakupují lidé v BILLE o polovinu více

Na středu 8. května připadá státní svátek oslav Dne vítězství. V ten den bude, až na vybrané prodejny, většina prodejen BILLA zavřená. Den před tímto svátkem se očekává, že budou obchody plné a lidé budou nakupovat ve větším množství.„Ze zkušenosti víme, že vyjde-li státní svátek na den, kdy mají prodejny ze zákona zavřeno, a navíc doprostřed pracovního týdne, jako například tentokrát na středu, předcházející den roste počet nákupů až o 50 %,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.


Přímo ve státní svátek pak roste počet nákupů na e-shopu, který své služby nepřerušuje. „Počet objednávek se zvyšuje ve státní svátky až o 20 %. Odhadujeme, že jsou to lidé, kteří si nestihli nakoupit nebo si neuvědomili, že budou kamenné prodejny zavřené, a využijí toho, že náš e-shop funguje a doveze jim nákup už 180 minut od objednání i v tento den,“ říká Petr Toupal, vedoucí oddělení e-commerce řetězce BILLA ČR.


Kamenné prodejny BILLA zůstanou na Den vítězství ve středu 8. května zavřené. Výjimku tvoří prodejny BILLA na Letišti Václava Havla a na hlavních nádražích v Praze a v Brně. K dispozici budou všem zákazníkům také všechny obchody BILLA stop & shop na čerpacích stanicích Shell nebo VIVA BILLA na čerpacích stanicích OMV. Standardně v kamenných prodejnách si lidé nakoupí opět ve čtvrtek 9.května.


Veškeré informace o otevírací době prodejen BILLA najdou zákazníci na webových stránkách www.billa.cz.