1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. Otevřením nové prodejny v Dobré u Frýdku-Místku

Otevřením nové prodejny v Dobré u Frýdku-Místku pokračuje BILLA v rozšiřování své sítě

Řetězec BILLA i nadále pokračuje v expanzi a rozšiřování své prodejní sítě do regionů. Ve středu 6. března otevřela další novou prodejnu v Dobré na frýdecko-místecku. Zákazníkům v ní nabízí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží s důrazem na lokální výrobky. Ve stálé nabídce nechybí ani oblíbené privátní značky BILLA, jako jsou Česká farma, Clever, Vocílka nebo BILLA Premium.Nová prodejna BILLA v Dobré se rozkládá na 914 m2 a nabízí zákazníkům tradičně nepřeberné množství potravin, především od českých dodavatelů, každý den čerstvé ovoce a zeleninu, čerstvé pečivo a v neposlední řadě nabídku kvalitního masa. Nechybí samozřejmě ani nepotravinový sortiment a drogistické zboží. Na své si přijdou také zákazníci se speciálními stravovacími preferencemi nebo potravinovými intolerancemi. Těm BILLA nabízí rozsáhlý výběr výrobků speciální výživy. „Pečujeme o potřeby všech našich zákazníků. Zakládáme si na tom, že každý potřebuje to své, a děláme vše pro to, aby to u nás našel. Naším cílem je vycházet všem vstříc a být lidem co nejblíže. Pokračujeme tak v naplňování našich expanzních cílů a rozšiřujeme síť našich prodejen napříč celou Českou republikou,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.


Dlouhodobým cílem řetězce BILLA je ochrana životního prostředí, pro nějž má vypracován vlastní plán udržitelnosti – Plán B. Rostoucí emise, úbytek biodiverzity a stále větší množství odpadu začínají představovat rizika pro naši planetu stále více. BILLA proto věří, že je nezbytné jít cestou, která zajistí naši udržitelnou budoucnost. I proto je nová prodejna v Dobré, stejně jako všechny prodejny BILLA v České republice, vybavena moderními technologiemi, které jsou ohleduplnější k životnímu prostředí. Zákazníci mohou využívat například sáčky k opakovatelnému používání či odnosné tašky z recyklovaného a dále recyklovatelného plastu a k nákupu jsou jim k dispozici recyklované příruční košíky s nosností 15 kilogramů, které obsahují 75 % až 95 % recyklovaného plastu.


Prodejna první zákazníky uvítala 6. března 2024 v 6.00 hodin ráno. Otevřená bude od pondělí do soboty od 6.00 do 20.00 a v neděli od 8.00 do 20.00. Zákazníkům je k dispozici 120 parkovacích míst, které se nacházejí v těsné blízkosti prodejny. Naleznou zde rovněž vyhrazené parkování pro hendikepované a rodiče s dětmi. Více informací o nové prodejně naleznou zákazníci také na webových stránkách www.billa.cz.