1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. Řetězec BILLA pokračuje v modernizaci svých prodejen. V Praze a okolí zvelebí během března hned tři

Řetězec BILLA pokračuje v modernizaci svých prodejen. V Praze a okolí zvelebí během března hned tři

Řetězec BILLA pokračuje v modernizaci svých stávajících prodejen i v hlavním městě a jeho okolí. V příštích dnech uzavře tři z nich kvůli kompletní rekonstrukce. Jde o prodejny v Šestajovicích, Dolních Počernicích a o prodejnu v budově BLOX na Evropské ulici. Do kdy budou prodejny zavřené, a kde si mohou zákazníci nakoupit?


V prodejně BILLA v Šestajovicích si zákazníci naposledy nakoupí ve čtvrtek 9. března. Následně bude prodejna uzavřena 6 dní, během kterých projde celkovou rekonstrukcí. Opět se otevře ve čtvrtek 16. března. Během rekonstrukce mohou zákazníci z této obce na východ od Prahy nakoupit své oblíbené potraviny v prodejnách BILLA v Úvalech nebo Čelákovicích.


Další dvě prodejny BILLA v Dolních Počernicích a budově BLOX v Evropské ulici nabídnou zákazníkům poslední možnost nákupu ve čtvrtek 16. března. Poté se na 6 dní kvůli přestavbě uzavřou. Obyvatelé z Dolních Počernic to budou mít nejblíže do prodejny v Počernické na Praze 10 nebo v Poděbradské na Praze 9.


Místo prodejny BILLA v budově BLOX mohou zákazníci přechodně zajít na nákup do prodejny v ulici Radimova na Břevnově. Obě zrekonstruované prodejny se zákazníkům znovu otevřou ve čtvrtek 23. března.


Po rekonstrukci přivítají všechny tři prodejny zákazníky v novém kabátu a nabídnou jim ještě příjemnější prostředí pro nakupování. Větší prostor dostanou zejména úseky ovoce, zeleniny a pečiva. Prodejny budou rovněž vybaveny moderními technologiemi šetrnějšími k životnímu prostředí. Bližší informace zákazníci naleznou na webových stránkách www.billa.cz.Pro více informací prosím kontaktujte:

Dana Bratánková

manažerka korporátní komunikace / tisková mluvčí

REWE GROUP Česká republika, BILLA, spol. s r. o.

Mobil: +420 606 099 607

E-mail: d.bratankova@billa.cz


BILLA ČR je součástí skupiny REWE International AG. Na českém trhu působí od roku 1991. S obratem ve výši 36,5 mld. Kč (2020), s 252

prodejnami a více než 6 500 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty.


Společnost BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří již 72 % jejího celkového obratu. České potraviny jsou také součástí privátních značek řetězce BILLA – Vocílka, Česká farma, BILLA BIO, BILLA, BILLA Premium, BILLA Easy, BILLA BON VIA, Today, Clever, Vives, ZOO ROYAL nebo Milora. Úspěch privátních značek BILLA potvrzují i ocenění v soutěži Volba spotřebitelů 2021, ve které se na 1. místě umístilo hned 9 produktů z 3 produktových řad společnosti BILLA. Privátní značka masa a masných produktů získala nedávno také ocenění Nejdůvěryhodnější značka 2020 a titul Czech Superbrands 2021 v kategorii masa a masných produktů.


REWE International AG je lídrem na rakouském trhu v oblasti prodeje potravinového a drogistického zboží a jedním z největších zaměstnavatelů v Rakousku. Ve 3 694 prodejnách v Evropě zaměstnává téměř 80 000 pracovníků.


REWE International AG je součástí německé REWE Group, která působí ve 13 zemích Evropy a patří k nejvýznamnějším evropským maloobchodním skupinám a prodejcům rodinných dovolených.


REWE International AG se sídlem v rakouském Wiener Neudorfu provozuje obchodní společnosti BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA a ADEG a řadu vlastních produktových značek. V segmentu supermarketů má prodejny v 7 zemích střední a východní Evropy. Více informací na http://www.billa.cz