1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. V BILLE si lidé vybírají, co nakoupí o pětinu levněji

V BILLE si lidé vybírají, co nakoupí o pětinu levněji

Zákazníci BILLA mají od pondělí 25. března možnost si sami vybrat produkty, na které dostanou okamžitou slevu 20 %. Celkem tak budou moci až do poloviny dubna nakoupit více než 1 milion produktů o pětinu levněji.


Každý zákazník, který nakoupí v některé z 264 prodejen BILLA nad 500 korun, dostane kartu se dvěma samolepkami se slevou 20 %. Tyto samolepky pak při dalším nákupu může nalepit a uplatnit slevu na 2 produkty dle vlastního výběru nezařazené do aktuální akční nabídky. Celkem takto budou moci zákazníci získat slevu na 1 021 500 produktů.


„Rozhodli jsme se přinést našim zákazníkům opět něco navíc. Pravidelně nabízíme v našich akcích tisíce produktů za zvýhodněné ceny se slevou každý týden. V tomto případě dáváme lidem možnost nakoupit se slevou produkty, které v akci právě nenabízíme. Mohou si tak sami zvolit, jaký oblíbený produkt nakoupí o pětinu výhodněji,“ říká Dana Bratánková, vedoucí korporátní komunikace & Public Affairs BILLA ČR.


Akce potrvá na všech 264 prodejnách BILLA po celé republice až do 14. dubna. Sleva se nevztahuje na akční produkty (zlevněné v letáku, katalogu nebo BILLA Bonus ceny), tabákové výrobky, tiskoviny, dárkové karty, kupóny a zálohové obaly.