1. home
  2. Tiskové Zprávy
  3. Velká vitamínová loupež je tady!

Velká vitamínová loupež je tady! BILLA startuje věrnostní kampaň s populárními hrdiny ze SuperOsmy


  • Oblíbená vitamínová parta je zpět! V prodejnách BILLA lze nyní pořídit plyšové hračky známé edice SuperOsma. 
  • Zákazníci mohou vybírat z celkem 8 výrobků, které si mohou pořídit za nasbírané nálepky se slevou až 86 % a příslušný doplatek.
  • Sada se skládá z 5 SuperOsma stálic, Květy Ká, Hynka Houbiniho, Jáji Jemné, Babána Vševěda a Ředvídy Řízné, ale sběratelům BILLA nabídne do rodinných kolekcí i nové postavy Antona Vokáda, Cibulína Cákloně nebo Rudyho Řepína. 
  • Nově je také možné soutěžit o ceny i prostřednictvím nové online hry.


Obchodní řetězec BILLA startuje v druhé polovině srpna novou věrnostní kampaň pro všechny milovníky vitamínů. Za své každodenní nákupy získají zákazníci znovu navíc i samolepky, které následně budou moci proměnit za jednoho z hrdinů vitamínové party SuperOsma a symbolický doplatek. Nově bude také možné soutěžit o zajímavé ceny v online hře. Do akce se mohou zákazníci na prodejnách BILLA zapojit od 16. srpna až do 28. listopadu.Fanoušci SuperOsmy mohou jásat. Jejich oblíbení hrdinové jsou zpátky v obchodech BILLA a čekají na své nové majitele. Sada plyšových hraček v letošní edici obsahuje stálice z předchozích sérií jako například Květu Ká, Hynka Houbiniho nebo Jáju Jemnou, Babána Vševěda a Ředvídu Říznou, ale i nové postavy Antona Vokáda, Cibulína Cákloně nebo Rudyho Řepína. 


„SuperOsma je fenomén, který u našich zákazníků vzbudí vždy touhu nasbírat do rodinných kolekcí celou sadu, říká Lucie Průšová, ředitelka oddělení strategického marketingu BILLA ČR. „Naši plyšoví hrdinové jim určitě udělají radost, speciálně pak dětem, které zanedlouho čeká návrat do školních lavic,“ dodává Lucie Průšová.


Získat jednoho z plyšových hrdinů bude velmi jednoduché. Za každý nákup v hodnotě 250 Kč obdrží zákazník jednu nálepku. Tu si následně nalepí do sbírací karty, kterou si vyzvedne v prodejně buď ve speciálních stojanech, nebo u pokladny. Po nasbírání 10 nebo 20 nálepek už bude stačit si vybrat plyšovou hračku podle své libosti a u pokladny zaplatit. Na všechny figurky se vztahuje sleva až 86 %. Zákazník tedy uhradí doplatek při sběru 10 nálepek ve výši pouhých 129,90 Kč. Při získání 20 nálepek doplatí jenom 49,90 Kč.


Zasoutěžit si o skvělé ceny budou zákazníci moci i ve svém mobilním telefonu. BILLA připravila online hru Velká vitamínová loupež, ve které se postavičky ze Super Osmy ocitnou v nebezpečí. Bídní Zlocilové je budou chtít připravit o všechny důležité vitamíny a jak to dopadne, bude záviset jen a pouze na hráčích. Za osvobození celé party bude na hráče čekat zasloužená odměna. Více o postavičkách a soutěži se zákazníci dozví na www.billa-superosma.cz.


Věrnostní kampaň potrvá v prodejnách BILLA až do konce 28. listopadu. Nálepky mohou za své nákupy zákazníci sbírat až do 21. listopadu.